Taganemiseõigus

Woodengroup.eu e-poest ostetud toodete puhul on Teil õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda (toode tagastada) 14 päeva jooksul alates ostetud toote kättesaamisest.

Tagastus on aktsepteeritav vaid tingimusel, kui toodet ei ole kasutatud ning sellel pole kahjustuste ega kasutamise jälgi.

Lepingust taganemiseks (toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks) kirjutage vabas vormis korrektne taganemisavaldus, kus on ära märgitud arve number, kuupäev, tagastatud toode (tagastamise põhjus), kindlasti lisage juurde panga nimi, arveldusarve omaniku nimi ja telefoninumber. Lisage täidetud taganemisavaldus tagastatava toote juurde.

Lepingust taganemisel peate ostetud toote viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse esitamisest Woodengroup.eu -le tagastama.

Ostusumma hüvitamine tagastatud toote eest toimub esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates toote jõudmisest tagastamisaadressile. Tagastamisega seotud saatekulud tasub klient.

Toote ümbervahetamise soovi korral lähetame asendustoote teele niipea, kui ümbervahetamisele kuuluv toode on tagastamisaadressile jõudnud. Woodengroup.eu ei saa laoseisu muutumise tõttu alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust. Toote ümbervahetamiseks valige välja asendustoode (eelnevalt veendudes, et see on e-poes olemas) ja kirjutage vahetuse soovist aadressile info@woodengroup.eu ning asendustoode broneeritakse Teie jaoks.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Woodengroup.eu toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame tagastamisel valida tähitud posti teenuse. Säilitage postitamisel saadav dokument postitamise tõestamiseks.

Tagastamiseks või ümbervahetamiseks määratud tooted adresseerige:

OÜ Woodchip
Harju maakond, Kuusalu vald, Viinistu küla, Tuule/1-4, 74701

VÕTA MEIEGA KINDLASTI ÜHENDUST +372 5630 1599